Rolfsgatan 7B

  +46 (0)40 320953

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
10.30
Grapple 'n Strike
10.30
12.00
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen

MMA
10.30
12.00
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen
11.00
11.30
12.00
Judo barn & ungdom
12.00
13.30
Instruktör: G. Marffy
Plats: Stora salen
12.30
13.00
Brasiliansk Jiu-Jitsu
13.00
14.30
Instruktör: P. Ramsby &
N. Söderberg Nivå: Alla bälten
Plats: Stora salen

Wing Chun
14.00
17.00
Instruktör: A. Hansen
Plats: Boxningssalen
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
Brasiliansk Jiu-Jitsu barn
17.00
18.00
Instruktör: P. Blackwell
Plats: Stora salen
Brasiliansk Jiu-Jitsu barn
17.00
18.00
Instruktör: P. Blackwell
Plats: Stora salen
17.30
Wing Chun
17.30
19.30
Instruktör: A. Hansen
Plats: Stora salen

FMA
18.00
19.00
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen

Muay Thai
19.00
20.15
Instructor: D. Johansson
Grupp: 2
Plats: Boxnings salen

Grapple 'n Strike
19.30
20.30
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen
Judo barn & ungdom
17.30
19.00
Instruktör: G. Marffy
Plats: Stora salen

Capoeira
Udda veckor
18.30
19.30
Instruktör: Anúm
Plats: Boxnings salen
18.00
FMA
18.00
19.00
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen
Maphilindo Silat
18.00
19.00
IInstruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen

Judo barn & ungdom
18.00
19.30
Instruktör: G. Marffy
Plats: Stora salen

MMA
19.00
20.15
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen

Brasiliansk Jiu-Jitsu
19.30
21.00
Instruktör: P. Blackwell
Nivå: Alla bälten
Plats: Stora salen
MMA
18.00
19.00
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen

Brasiliansk Jiu-Jitsu
18.00
19.30
Instruktör: P. Blackwell
Nivå: Alla bälten
Plats: Stora salen

Muay Thai
19.00
20.15
Instructor: D. Johansson
Grupp: 1 & 2
Plats: Boxnings salen
18.30
19.00
Muay Thai
19.00
20.15
Instructor: D. Johansson
Grupp: 1 & 2
Plats: Boxnings salen

Grapple 'n Strike
19.30
20.30
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen
19.30
20.00
20.30

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
18.00
FMA
18.00
19.00
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen
FMA
18.00
19.00
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen
18.30

Måndag

Onsdag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
19.00
Muay Thai
19.00
20.15
Instructor: D. Johansson
Grupp: 1 & 2
Plats: Boxnings salen
Muay Thai
19.00
20.15
Instructor: D. Johansson
Grupp: 2
Plats: Boxnings salen
Muay Thai
19.00
20.15
Instructor: D. Johansson
Grupp: 1 & 2
Plats: Boxnings salen
19.30
20.00

Måndag

Onsdag

Torsdag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
10.30
MMA
10.30
12.00
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen
11.00
11.30
18.00
MMA
18.00
19.00
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen
18.30
19.00
MMA
19.00
20.15
Instruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen
19.30
20.00

Tisdag

Torsdag

Lördag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
13.00
Brasiliansk Jiu-Jitsu
13.00
14.30
Instruktör: P. Ramsby &
N. Söderberg Nivå: Alla bälten
Plats: Stora salen
13.30
14.00
18.00
Brasiliansk Jiu-Jitsu
18.00
19.30
Instruktör: P. Blackwell
Nivå: Alla bälten
Plats: Stora salen
18.30
19.00
19.30
Brasiliansk Jiu-Jitsu
19.30
21.00
Instruktör: P. Blackwell
Nivå: Alla bälten
Plats: Stora salen
20.00
20.30

Tisdag

Torsdag

Söndag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
17.00
Brasiliansk Jiu-Jitsu barn
17.00
18.00
Instruktör: P. Blackwell
Plats: Stora salen
Brasiliansk Jiu-Jitsu barn
17.00
18.00
Instruktör: P. Blackwell
Plats: Stora salen
17.30

Tisdag

Torsdag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
18.00
Maphilindo Silat
18.00
19.00
IInstruktör: D. Johansson
Plats: Boxnings salen
18.30

Tisdag

No events available!
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
18.30
Capoeira
Udda veckor
18.30
19.30
Instruktör: Anúm
Plats: Boxnings salen
19.00

Fredag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
14.00
Wing Chun
14.00
17.00
Instruktör: A. Hansen
Plats: Boxningssalen
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.30
Wing Chun
17.30
19.30
Instruktör: A. Hansen
Plats: Stora salen
18.00
18.30
19.00

Onsdag

Söndag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
12.00
Judo barn & ungdom
12.00
13.30
Instruktör: G. Marffy
Plats: Stora salen
12.30
13.00
17.30
Judo barn & ungdom
17.30
19.00
Instruktör: G. Marffy
Plats: Stora salen
18.00
Judo barn & ungdom
18.00
19.30
Instruktör: G. Marffy
Plats: Stora salen
18.30
19.00

Tisdag

Fredag

Lördag

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
10.30
Grapple 'n Strike
10.30
12.00
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen
11.00
11.30
19.30
Grapple 'n Strike
19.30
20.30
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen
Grapple 'n Strike
19.30
20.30
Instruktör: F. Wiberg
Plats: Stora salen
20.00

Måndag

Onsdag

Lördag

No events available!
4/RS_KkyyCwzZSve1MeLf3DF9TLo_reEeqlgBPtxymZjk